AZ Stav

Betón

Výroba a doprava

VÝROBA BETÓNU

Výrobu betónových zmesí a betónových výrobkov realizujeme od roku 2007. Dlhoročným dodávateľom cementu je spoločnosť Považská cementáreň, a. s. Kapacita betonárne je približne 30 m³ za hodinu.

GARANTOVANÁ KVALITA

Technologický dozor a pravidelnú kontrolu výroby zabezpečuje Bauchemia T.B. Kvalita je zabezpečená systémom vnútropodnikových kontrol, ktorú dozoruje autorizovaná spoločnosť Qualiform Slovakia, s.r.o.

CERTIFIKOVANÁ VÝROBA

Betón je vyrobený v súlade s požiadavkami.
Norma na prostý betón: STN EN 206 +A1
Norma na cestný betón: STN 73 6123:2018
Norma na DT: STN EN 15435

DOPRAVA

Doprava betónových zmesí je zabezpečená vlastnou alebo prenajatou mechanizáciou v závislosti od množstva betónových zmesí, ktoré je nutné prepraviť k zákazníkovi včas a v pravidelných intervaloch.

BETÓNOVÉ DOMIEŠAVAČE

Na prepravu betónových zmesí sú využívané domiešavače s objemami 7 a 9 m³.

ČERPANIE BETÓNU

Na prečerpanie betónových zmesí spoločnosť disponuje vlastným čerpadlom s dosahom 36 m alebo prenajatými čerpadlami s dosahom od 24 m52 m.V prípade potreby Vám vieme zabezpečiť aj domiešavač s pumpou s kapacitou 5 m³ a dosahom ramena 24 m alebo stacionárnu pumpu s dosahom až 120 m.

VOZIDLÁ S PEVNOU NADSTAVBOU

Transport stavebných materiálov, betónových výrobkov zabezpečujeme vozidlami s pevnou nadstavbou.

DEBNIACE TVÁRNICE

Debniace tvárnice sa najviac využívajú pri murovaných konštrukciách, ako základy múrov na betónové ploty a iné.

VÝROBA DEBNIACICH TVÁRNIC

ÚŽITKOVÉ VLASTNOSTI

Betónové tvárnice majú skvelé úžitkové vlastnosti. Odbúrava sa potreba montáže šalovania, pretože tvárnica, ako stratené debnenie, podstatne zlacňuje a zjednodušuje stavbu základov.

ZLOŽENIE DEBNIACICH TVÁRNIC

Vnútorná dutina tvárnice sa zalieva betónovou zmesou. Tvárnice sú vyrobené z prvotriedneho betónu.

VYUŽITIE V STAVEBNÍCTVE

Používajú sa na stavbu stien a priečok suterénov, rôzne šachty, steny bazénov, ale aj ako oporné múry a ploty. Debniace tvárnice vyrábame so šírkami 150, 200, 250, 300 a 400 mm, s dĺžkou 500 mm a výškou 230 mm.

DOPRAVA DEBNIACICH TVÁRNIC

Doprava betónových debniacich tvárnic je zabezpečená prenajatou dopravou v závislosti od množstva paliet, ktoré je nutné prepraviť k zákazníkovi včas a v pravidelných intervaloch.

CERTIFIKÁTY